Лазерни принтериМултифункционално устойство CANON PIXMA TS5050, принтер/скенер/копир, 4800 x 1200dpi, USB, WiFi, SD карта,...
131.87 лв.
Монохромен лазерен принтер RICOH SP220NW USB, LAN, WiFi, A4, 1200х600dpi, 23 стр/мин
179.82 лв.